Počítačové sítě

Nabízíme správu počítačových sítí, což je hlavní služba, kterou poskytujeme svým zákazníkům. Zajistíme vaší síti bezproblémový chod, zabezpečení dat, ochranu proti virům, pravidelné zálohování a další služby dle vašich potřeb. Naši technici jsou připraveni pružně reagovat na vaše požadavky a to v případě potřeby i o víkendech a svátcích. Naše dohledové centrum je v provozu 24 hodin denně.

Správa serverů

Poskytujeme správu serverů na všech dnes běžných platformách (Unix/Linux, Windows). Klient si může vybrat mezi více variantami služeb - dedikovaný server, managed server. virtuální server. U dedikovaného serveru se stává klient vlastníkem serveru a naše firma ho pouze provozuje. U managed serverů zajistíme zprovoznění, administraci dohled serveru. Klient není zatěžován starostmi o životnost komponent, potřebnou kapacitu a optimalizaci výkonu. Druhou velkou výhodou je rozložení investice v čase.

Technologie

Dodáme jakoukoliv technologii, pro Vaši síť. Hardware a software přesně na míru dle potřeb vaší firmy. Budujeme metalické i optické sítě. Jsme schopni spravovat celou škálu operačních systémů (MS Windows, Linux, Unix, OS X, a další). Naši zaměstnanci jsou držiteli různých úrovní CISCO certifikátů CCNA a CCNP. Dále spravujeme sítě postavené na prvcích firmy Mikrotik a Ubiquiti. Máme zkušenosti s různými databázovými servery (PostgreSQL, MySQL/MariaDB, Firebird, MS SQL).

Sítě

Stavba metalických a optický sítí a tras. Svařování optických kabelů, měření kvality spoje pomocí OTDR.